fbpx

Oferta karpia BIO dla przedsiębiorców

Zależy nam na tym, aby nasze produkty były w zasięgu ręki każdego miłośnika ryb, dlatego chętnie współpracujemy zarówno z sieciami sprzedaży, jak i lokalnymi przedsiębiorcami. Już teraz nasze przetwory oraz ryby świeże i wędzone można znaleźć w wielu sklepach ekologicznych, piekarniach oraz restauracjach.

 

Sklepy BIO i EKO

Sklepy ekologiczne i sklepy BIO to właściwe miejsce dla naszych przetworów oraz ryb. Wysoka jakość i certyfikaty BIO sprawiają, że kupujący mają pewność, że dostają do ręki zdrowy i ekologiczny produkt z polskiego gospodarstwa. Warto mieć je na swoich półkach, jeśli twoi klienci lubią tradycyjne, domowe smaki, ale są też ciekawi nowości.

oferta karpia BIO dla sklepów ekologicznych

 

Piekarnie rzemieślnicze

Karp i świeże pieczywo to idealni kompanii. Chrupiące kanapki z pasztetem z karpiem wędzonym BIO lub miękkie bułeczkipaprykarzem z karpia BIO, warzywami oraz ziołami to nasz ulubiony pomysł na smaczny i zdrowy początek dnia. Pasują też do drugiego śniadania albo mini lunchu. Będą ciekawym urozmaiceniem oferty w twojej piekarni.

oferta karpia BIO dla piekarni

 

Restauracje

Karp ma wiele twarzy i pozwala w atrakcyjny sposób wzbogacić restauracyjne menu. Można przyrządzić go klasycznie – usmażyć albo upiec. Jednak ta pyszna ryba oferuje znacznie więcej i może naprawdę miło zaskoczyć klientów. Tatar z karpia BIO, curry z karpiem BIO lub zupa rybna z karpiem BIO to zaledwie kilka pomysłów na nowości w twoim menu.

oferta karpia BIO dla restauracji

 

POP-upy i warsztaty

Nasz karp BIO już wielokrotnie gościł podczas jednodniowych pop-upów jedzeniowych i warsztatów kulinarnych. Bywa także ciekawą odmianą w weekendowym menu w restauracjach. Przystawki z karpiem świeżym i wędzonym BIO to nietuzinkowe dodatki do wina i sposób na to, aby zapoznać klientów z mniej znanym obliczem tej pysznej ryby.

oferta karpia BIO dla organizatorów warsztatów i POP-upów kulinarnych

 

Sieci sprzedaży

Karpie BIO oraz nasze przetwory z karpiem BIO w ostatnich latach na stałe zadomowiły się kilku sieciach sprzedaży. Dzięki temu klienci na terenie całego kraju mogą sięgać po lokalne produkty z Zawólcza. Chętnie podejmujemy współpracę z dystrybutorami, którzy oferują produkty BIO – na stałe można nas znaleźć w sieciach Carrefour oraz BIO Planet.

oferta karpia BIO dla sieci sprzedaży

 

Jeśli interesuje cię oferta karpia BIO dla przedsiębiorców, napisz do nas na adres: sklep@rybyzsercanatury.pl

0
    0
    Złowione
    Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu